עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

ordinarymaya@walla.co.il
חברים
System MeThelseאיה זה סבבה
ארכיון
שירים שעושים נעים בלב

קשר אבוד

11/11/2014 21:50
LonelyGirl
רק סגרתי שבוע וכבר פתחתי אחד חדש. לפעמים זה נדמה כאילו הזמן לא זז, נשאר במקום. הרי אתמול היה שלישי והנה גם היום שלישי. מה? אולי זה בעצם עובר מהר מדי? מי יודע.. לא אני.
החלטתי להתנדב לאיזו אגודה למען ילדים מוגבלים. האמת היא שנידבתי את עצמי עוד לפני ששאלו מי רוצה להתנדב. אני מרגישה רע עם עצמי, כאילו עשיתי את ההחלטה הזאת מבלי לחשוב על הילדים עצמם, אולי רק על עצמי- הנחמה שבאה עם הילדים האלה.. זה מרגיש לי כאילו אני עוזבת לרגע את הצרות שלי ומתמקדת בשלהם. אני מרגישה אגואיסטית.

שלא נדבר על ההיא שעדיין לא הצלחתי להיגמל מהדיבורים איתה. וזה לא שלא ניסיתי, ניסיתי כל כך חזק. זה פשוט כואב להסתכל עליה, אז לפעמים אני עוצמת עיניים, אפילו מפנה לה עורף. ומה איתה? לא יודעת. לא אכפת לי. שיהיה אכפת לאנשים שמקיפים אותה, הרי במלא היא נותנת את כל תשומת ליבה רק להם.
הנה עוד שבוע מלא מבחנים, וגם ההוא שאחריו נראה קצת מאיים, שלא נדבר על כל החודש, ששוריין במבחנים כבר חודשיים מראש. ומה איתי? נדמה שאף אחד לא משריין לי מקום בלב שלו. 

תהיתי קצת מה עם הילדה שגדלה איתי ויום אחד ניתקה את הקשר.. אולי אני לא צריכה להתעמק בזה.
שנה שעברה בכלל לא דיברנו, אולי רק "שלום, שלום" ו"מה נשמע?" ו"ביי" קטן שנפלט במטרה לזרז תהליכים ולגמור את השיחה הזאת כמה שיותר מהר, כדי שכל אחת תוכל להמשיך בדרכה, אני מתארת לעצמי שבדרך נפרדת מזו של השנייה. 
השנה היחסים לא השתפרו, הם רק התדרדרו- בדיוק כשחשבתי "לאן כבר המצב יכול להתדרדר?" קיבלתי תשובה, ונחשו מה- היא לא ממש מספקת אותי. החלפנו מבטים ועדיין לא קיבלתי מענה ל"היי" הקטן ששלחתי לעברה לפני שבועיים. וגם להוא שאחריו. ומה קרה היום? שום דבר. תרתי משמע. מבטינו הצטלבו לשתי שניות וחצי כשהתמקמנו בהרצאה, אך הפעם לא טרחתי לברכה לשלום. 
"תצילי את הקשר הזה כל עוד את יכולה" חברה אמרה לי, "גם אני ניסיתי להציל איזה קשר- אבל נראה שהמצב כבר אבוד". 

זה מצחיק, אתם יודעים, לשבת בהפסקה ולצייר רגשות כי אין לך דרך אחרת להביע אותם, למי כבר תאמרי? ולפעמים את קצת צוחקת כדי להעביר עוד איזה פאנץ' שלא בדיוק השקעת בו מחשבה כדי להבין. משחקי מילים כבר מזמן מחוץ ללקסיקון כי נגמרו האנשים לדבר איתם, ומה זה שווה כבר להתנתק עם מוזיקה ואז להתמרמר על העולם ש"אני לבד, אף אחד לא מדבר איתי", אפילו החיבוקים בבוקר נעלמו, הקדושים המעונים "לא רוצים להפיל לי את האוזניות".. ביצ' פליז.

והנה עוד מבחן עבר ועוד אחד אחר מגיע, וגם עוד שניים אחריו ובעשרים ושמונה לחודש מבחן שאף אחד לא באמת יודע על מה הוא. אני משוכנעת שהם יצליחו לפענח אותו יותר מאשר יצליחו לפענח אותי.
אולי זה כי אף אחד לא באמת מנסה.
אז בואו נקצר תהליכים- אתם לא תשאלו, אני לא אספר.
או שהפוך, בכל זאת- אני אתלונן עוד יומיים על זה ש"אף אחד לא מכיר אותי". אולי זה לא שווה להכיר.

"היי מאיה, מה קרה? את נראית עצובה"
"מה? לא.. כלום, סתם עייפה"


שאריות של החייםתיאוMeshi
תיאו
13/11/2014 18:06
פעם שמעתי איזה משפט:"את לא יכולה לגרום למישהו לחבב אותך"היא לא שווה את הנסיונות שלך.
הלחץ של המבחנים קיים אצל כולנו,כל ילדי התיכון.די נדפקנו בשלב הזה של החיים.
אבל לגבי ההתעניינות... גם לי יש חברה כזאת,שאם אני לא יישאל,היא לא תספר. וטכנית,החלק הזה בה די מרגיז אותי.אבל,בגלל שאני מכירה אותה,אני יודעת לשאול.
וזאת העצה שלי,אם תשאלי על אחרים,במוקדם ובמאוחר גם הם יישאלו עלייך. אכפתיות היא דבר מדבק.
ואם זה לא יקרה,לפחות יצאת נחמדה.
אבל זה צריך לקרות.
תהיי אכפתית לגבי אחרים,אל תתני לעצמך ליפול רק בגלל שאת חושבת שאת לבד.כי את לא. ובבקשה,אל תקברי את עצמך באוזניות.יש כל כך הרבה דברים שאפשר לעשות במקום.
LonelyGirl
13/11/2014 19:08
היא ביקשה ממני אתמול שאהיה איתה לבד, רצתה לספר לי משהו. לא הראיתי את ההתלהבות שבדבר, כי רציתי להיות שם בשבילה כמה שאני יכולה. אבל הרגשתי טוב- הרגשתי שמשתפים אותי. היא סיפרה לי על איזה מתח שיש בינה לבין חברה אחרת שלה ושלי, היא מרגישה שהן בריב לא ברור, תחרות לא רשמית.
ואני אוהבת את שתיהן, אז רק הקשבתי (כמו שאני יודעת לעשות) וחייכתי בנימוס.
אבל הרגשתי טוב, למרות שהיא הרגישה ככ רע.
אולי אני לא האדם לספר לו דברים, למרות שאני הבן אדם הכי מקשיב שיש (נסי אותי).
אני קוברת את עצמי באוזניות רק בדרך לבית ספר (20 דק) ולפעמים גם בהפסקות, כשנמאס לי לספוג את המבטים שלהם ונמאס לי עוד יותר לשבת לבד.

אגב, אין לי את החלונית של המנויים כי אני לא חושבת שיש צורך בזה. אנשים יכולים לבדוק מדי פעם את הבלוג, ואם יש תקופות שאני מפרסמת הרבה פוסטים- זה סתם יפציץ להם את המייל.
תיאו
13/11/2014 23:17
אנשים לא חייבים להירשם. אבל אני רוצה להיכנס לכל פוסט ופוסט. אני לא בטוחה שיהיה לי זמן לבדוק בכל פעם.
תיאו
13/11/2014 23:20
ולגבי החברה,אני כל כך מבינה אותך. זה ממש מסובך כשאת לא יודעת אם הקשר מנותק,כל כך רוצה שהוא לא יתנתק,ואז הצד השני בא ומספר משהו.וכיף כל כך להקשיב לו,להרגיש שמשתפים אותו.לתמוך.
מבינה בהחלט. אין לי כל כך עצה.
אם היא חשובה לל,תמשיכי לנסות.
אבל אם את רואה שהיא ממש דוחה אותך קיצונית או משו אז.....
נישאר עם ה-אז.
תיאו
תיאו
13/11/2014 18:08
נ.ב. למה אין לך את החלונית של המנויים?
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: